O nas

Kilka słów o nas

Biuro Turystyczne Odkrywca – to projekt, którego celem jest pokazanie Wam świata, który nieustannie odkrywamy. Bliższych i dalszych zakątków. Ukazywanie miejsc i ludzi, którzy nas inspirują, a nade wszystko zabranie Was w podróż, która zainspiruje Was do dalszych odkryć.

Odkrywanie to nasza pasja, to nasze hobby, to część naszego życia, którym chcemy dzielić się z Wami.To projekt, który nigdy się nie skończy, tak jak niekończące się miejsca, do których możemy dotrzeć, tak jak bogactwo ludzi, których możemy poznać.

Uwielbiamy odkrywać i wierzymy, że każde odkrycie pozostawia w nas cząstkę czegoś nowego, nowych doświadczeń, wrażeń, inspiruje do nowych działań.

Pozwólcie, że zabierzemy Was w podróż.


Misja Biura

Ideą biura jest Odkrywanie. Staramy się wyjść poza utarte schematy, poszukujemy nowych atrakcji turystycznych, smaczków itp... Nawet w ofercie standardowej chcemy, żeby misja odkrywania i nauki przez poznawanie, odkrywanie i doświadczanie była czytelna

Wartości

Jesteśmy lokalną firmą, stworzoną z pasji do odkrywania i podróżowania. W życiu jak i w pracy kierujemy się zasadami uczciwej i rzetelnej pracy. Klientów traktujemy tak - jak sami chcielibyśmy być potraktowani. Znamy naszą branżę, chętnie udzielamy wskazówek przy układaniu Waszych wycieczek i podróży. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowatorskie rozwiązania. Ciągle uczymy się czegoś nowego....Lubimy to co robimy i z przyjemnością dzielimy się tym z Wami.

Dlaczego warto nas wybrać?

Stawiamy na kontakt indywidualny z każdym klientem, Każdego traktujemy wyjątkowo. Nasze oferty dopasowujemy do możliwości i potrzeb danej grupy. Dbamy o każdy szczegół Twojej wycieczki. Każda nasza impreza jest niepowtarzalna, tak jak niepowtarzalni są nasi klienci. Nie jesteśmy fabryką..

Poznaj nasz zespół

Doświadczeni, rzetelni, pełni pasji - tacy jestesmy. Poznaj nas. Odkrywaj z nami.

Ola

pomysłodawczyni projektu / właściciel firmy

Miłośniczka ziół i natury, twardo stąpająca po ziemi organizatorka. Inspirują ją miejsca, a nade wszystko ludzie. Kocha otwarte przestrzenie, powiew górskiego wiatru i ciszę, która pozwala jej odkrywać swoje wnętrze. Z branżą turystyczną związana od lat - jako pilot wycieczek, organizator, a także jako turysta. Prywatnie kocha góry, odkrywanie nowych miejsc, a szczególnie podróżowanie w stylu "slow travel". W Odkrywcy dba o szczegóły każdego projektu.

Kuba

przewodnik górski, pilot wycieczek

doświadczony przewodnik tatrzański i górski (UIMLA), instruktor narciarstwa i wspinaczki, wieloletni pilot i organizator wycieczek. Na wycieczkach z Kubą o nic nie musisz się martwić, przewiduje, planuje, działa. W Odkrywcy dba o nowatorskie podejście, wytycza nowe kierunki i na własnej „skórze” testuje nowe atrakcje. Prywatnie taternik, miłośnik telemarku i nartorolek.

Leszek

kierowca autokarów

"Wyważona, bezpieczna i profesjonalna jazda" - z takim odczuciem wysiadają jego klienci. Leszek to nie tylko kierowca, to człowiek z pasją, sympatyczny i otwarty na współpracę. Kto raz pojedzie z Leszkiem, będzie zawsze do niego wracał.. W Odkrywcy Leszek dba o dobór floty autokarowej i busów na imprezy turystyczne z Odkrywcą.

Jeśli odpowiada Ci misja naszej firmy - przyłącz się!

Jesteś przewodnikiem turystycznym, pilotem wycieczek, animatorem?

Nie boisz sie wyzwań, lubisz odkrywać świat i pokazywać go innym?

Kochasz ludzi i swoją pracę?

Dołącz do naszego zespołu - Napisz do nas.

Aplikuj dzisiaj